نماش نتایج 1- 15 (از 150)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10«قبلی · بعدی »

برگزاری دوره آموزشی سازوکارهای اخذ اطلاعات بیومتریک

چهار شنبه 23 آبان 1397
دوره آموزشی سازوکارهای اخذ اطلاعات بیومتریک در کارت هوشمند ملی روز22 آبانماه درسالن اجتماعات اداره کل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، این دوره آموزشی به مدت 8 ساعت وبا هدف آشنایی کارشناسان حوزه انفورماتیک ثبت احوال استان با اطلاعات بیومتریکی موجود در کارت هوشمند ملی و سازو کارهای اخذ این اطلاعات برگزار گردید

فراخوان ارائه طرحهای پژوهشی

دو شنبه 14 آبان 1397

ستاد برگزاری یکصدمین سال تاسیس ثبت احوال تشکیل شد

یکشنبه 6 آبان 1397
اولین جلسه ستاد برگزاری یکصدمین سال تاسیس سازمان ثبت احوال روز پنجم آبانماه به ریاست صومی مدیر کل و با حضور معاونین، حراست و روابط عمومی دردفترمدیرکل تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کردستان، صومی دراین جلسه اظهار داشت: روز ملی ثبت احوال فرصت مناسبی برای بیان خدمات ثبت احوال و تبیین جایگاه و دستاوردهای 100 ساله این نهاد حاکمیتی می باشد. در ادامه پس از قرائت شیوه نامه ارسالی سازمان، مقررشد ابلاغ اعضای ستاد برگزاری صدمین سال تاسیس ثبت احوال صادر و برنامه های مدنظر در شیوه نامه تا جلسه بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

برگزاری دوره آموزشی آداب و اسرار نماز

شنبه 5 آبان 1397
دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ثبت احوال استان کردستان از یکم آبان ماه به مدت سه روز در مرکز آموزش اداره کل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، این دوره آموزشی ﺑﻪ ﻣﺪت ۲۸ ساعت و به صورت ﺣﻀﻮری و با هدف آﺷﻨﺎیی ﻫﺮﭼﻪ بیشتر کارکنان ﺑﺎ ﻓﻠﺴﻔﻪ، آﺛﺎر و احکام ﻣﻮرد ﻧیاز ﻧﻤاز و ارﺗﻘﺎ و ﮔﺴﺘﺮش ﻓﺮﻫﻨﮓ این فریضه الهی برگزار شد.

سرپرست جدید ثبت احوال شهرستان سنندج منصوب شد

سه شنبه 1 آبان 1397
طی حکمی از سوی حسن صومی مدیرکل ثبت احوال استان کردستان ، اسدالله سوار به سمت سرپرست جدید اداره ثبت احوال شهرستان سنندج منصوب گردید، صومی ضمن تبریک به ایشان و همکاران ثبت احوال سنندج، از خداوتد متعال برای ایشان موفقیت در انجام امور محوله و خدمت به مردم شریف شهرستان سنندج را خواستارشدند.

برگزاري مراسم تجليل از همکاران بازنشسته

سه شنبه 1 آبان 1397
مراسم تقدير و تجليل از خدمات چندين ساله محمود رحیم پور مدیرثبت احوال شهرستان سنندج و خانم زیبا الیاسی کارمند اداره کل ثبت احوال استان کردستان روز سی ام مهرماه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، در این مراسم صومی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تشکر از زحمات و تلاش خستگي‌ناپذير و تقدير از حسن سابقه و اخلاق نيكوي این دوهمکار گرانقدر به بیان سوابق خدمتی آنها در طول دوران حضورشان در ثبت احوال کردستان پرداخت. در ادامه همکاران خاطراتي از سالهای همكاري با این عزیزان را بیان نمودند. در پايان اين مراسم صومی مدیرکل ثبت احوال استان حکم بازنشستگی را به همراه هدایائی به این دو همکار اهدا نمود.

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در اداره کل ثبت احوال استان کردستان

چهار شنبه 18 مهر 1397
صومی مدیرکل ثبت احوال استان کردستان بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از کادر نیروی انتظامی مستقر در اداره کل تجلیل نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، صومی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و خانواده آنان گفت: کادر نیروی انتظامی مستقردر اداره کل همواره به شکل مناسبی ثبت احوال استان را در حراست از حریم اسناد هویتی یاری نموده اند. وی هفته نیروی انتظامی را فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات این عزیزان دانست ودر انتها با اهدا لوح تقدیر و هدایای ازپرسنل نیروی انتظامی مستقر در اداره کل قدردانی بعمل آورد

حضور مدیرکل و کارکنان ثبت احوال استان در همایش بزرگ اقتدار عاشورا

شنبه 14 مهر 1397
صومی مدیرکل و کارکنان بسیجی ثبت احوال استان کردستان روز دوازدهم مهرماه در همایش بزرگ اقتدار عاشورایی حضور فعال داشتند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، مسئولین و کارکنان بسیجی ثبت احوال کردستان همزمان با دیگر مناطق ایران اسلامی در همایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیجیان در ورزشگاه 22 گولان شهر سنندج شرکت نمودند.

کارگروه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات ثبت احوال استان برگزار شد

سه شنبه 10 مهر 1397
جلسه کارگروه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات ثبت احوال استان کردستان روز نهم مهرماه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، این جلسه با حضور صومی مدیرکل، معاونین، حراست وکارشناسان حوزه فناوری اطلاعات ادارات تابعه ثبت احوال استان برگزار شد. مدیرکل ثبت احوال استان کردستان اظهار داشت: هدف ازبرگزاری این کارگروه استفاده از همه ظرفیت های حوزه فناوری درسطح ثبت احوال استان برای تحقق اهداف وبرنامه های سازمان می باشد. وی با بیان اینکه داشتن نیروهای متخصص، نخبه و صاحب نظر شاخصه اصلی حوزه انفورماتیک در ثبت احوال کردستان است، خاطر نشان نمود: با تشکیل منظم جلسات این کارگروه از این ظرفیت در راستای ارتقاء سطح کاری و علمی حوزه انفورماتیک و تهیه برنامه ها و نرم افزاهای لازم جهت انجام امور اداری و تسهیل در فرایند خدمت رسانی به مراجعین بهره خواهیم برد

دیدار مدیرکل بهزیستی کردستان با مدیرکل ثبت احوال استان

شنبه 7 مهر 1397
قریشی مدیرکل بهزیستی کردستان روز هفتم مهرماه با صومی مدیرکل ثبت احوال استان دیدار نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، دراین دیدار که در دفتر مدیرکل ثبت احوال استان انجام شد در خصوص مسائل مختلفی بویژه نحوه درج توضیحات در شناسنامه کودکان بدون سرپرست و همچنین همکاری ثبت احوال با بهزیستی در خصوص ارائه مشخصات و شماره ملی معلولین جهت افتتاح حساب در بانکها تبادل نظر صورت گرفت.

دیدار مدیرکل با خانواده شهدا بمناسبت هفته دفاع مقدس

دو شنبه 2 مهر 1397
صومی مدیرکل ثبت احوال استان کردستان روز یکم مهرماه بمناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهید والامقام اسماعیلی دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، صومی مدیرکل ثبت احوال استان به منظور تجلیل از مقام شامخ ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در هفته دفاع مقدس ، به همراه محی معاون توسعه، پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی و امینی مشاورامور ایثارگران ثبت احوال استان کردستان با خانواده شهید اسماعیلی دیدار کردند. مدیرکل ثبت احوال استان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، هدف ازدیداربا خانواده شهدا را تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدردانست وافزود: خانواده های شهدا سرمایه های عظیم کشور می باشند. در پایان این دیدار صومی با اهداء لوح تقدیر از خانم ظریفه اسماعیلی خواهر شهید والامقام قدردانی نمود

مراسم تجليل از همکاربازنشسته

دو شنبه 2 مهر 1397
مراسم تقدير و تجليل ازسی سال خدمات آقای فیضی کارمند وظیفه شناس اداره ثبت احوال شویشه با حضورحسن صومی مدیرکل، معاونین و رئیس حراست اداره کل ثبت احوال استان کردستان روزیکم مهرماه دردفتر مدیرکل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، در این مراسم مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تشکر از زحمات و تلاش خستگي‌ناپذير و تقدير از حسن سابقه و اخلاق نيكوي این همکار افزود: خوشبختانه آقای فیضی در برخورد با همکاران و ارباب رجوع همواره به شایسته ترین شکل ممکن عمل کرده اند. در پايان اين مراسم صومی مدیرکل ثبت احوال استان حکم بازنشستگی را به همراه هدایائی به این همکار عزیز اهدا نمود.

مسئول امور بانوان ثبت احوال کردستان برگزیده همایش تجلیل از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر استان شد

چهار شنبه 21 شهریور 1397
مسئول امور بانوان ثبت احوال کردستان در همایش ویژه تجلیل از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر استان که روز سه شنبه بیستم شهریورماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان استانی و همچنین ادارات و نهادهای فعال دراین عرصه برگزار شد مورد تجلیل قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، در این همایش خانم زند مسئول امور بانوان ثبت احوال استان کردستان به جهت تلاش در راستای ترویج فریضتین امر به معروف و نهی از منکرو تذکر لسانی مورد تجلیل قرار گرفت و لوح تقدیری به همین مناسبت دریافت کرد. در متن این لوح خطاب به مسئول امور بانوان ثبت احوال استان کردستان آمده است: با آرزوی توفیق روزافزون برای جنابعالی که در راستای حاکمیت بخشیدن به ارزش های دینی در پرتو عمل به فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر و کسب تقوای الهی، نظر به اینکه جنابعالی در راستای ترویج فریضتین امر به معروف و نهی از منکرو تذکر لسانی اهتمام ورزیده اید، لذا جا دارد ازتلاش ارزنده شما با این ستاد تقدبر و تشکر نمایم.

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکرثبت احوال استان تشکیل شد

یکشنبه 18 شهریور 1397
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکرثبت احوال کردستان روزهجدهم شهریورماه با حضور صومی مدیرکل واعضای شورا دردفترکار مدیرکل تشکیل گردید. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال کردستان، صومی ضمن اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم و تسلیت فرارسیدن این ایام، به بیان نکاتی در خصوص شرایط امر به معروف و نهی از منکرپرداخت. وی ویژگیهای شخصی و نحوه بیان را دو شرط مهم برای امر به معروف و نهی از منکر دانست و افزود: این وظیفه دینی باید به گونه ای انجام شود که سبب آزردگی خاطرو عدم تاثیر در طرف مقابل نشود. در ادامه پس از بررسی مصوبات جلسه قبل، راهکارهایی جهت تشویق همکاران به حضور در نماز جماعت اداره کل ارائه شد. در پایان احکام مسئولیت اعضای شورا توسط مدیرکل ثبت احوال استان کردستان به آنها تحویل داده شد

ثبت دقیق آمارها برای برنامه‌ریزی‌های آینده استان حایز اهمیت است

چهار شنبه 14 شهریور 1397
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بر ضرورت ثبت دقیق آمار و اطلاعات حیاتی برای برنامه‌ریزی‌های آتی و توسعه استان تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه شورای راهبردی جمعیت و شورای هماهنگی ثبت احوال استان کردستان حضور کارشناسان در جلسات و بیان شفاف واقعیت‌ها را کلید حل بیشتر مشکلات و معظلات عنوان کرد و افزود: وجود برخی آمارها جای نگرانی است و لازم است در این جلسات ضمن ارایه راهکارهای مناسب به جامعه اطلاع رسانی‌های لازم انجام شود. خوش اقبال با بیان اینکه هم مدیران تصمیم‌گیر و تصمیم ساز در مورد شرایط کنونی مسئولیت دارند عنوان کرد: رفع و پیدا کردن راهکارهای مناسب نیازمند کارهای پژوهشی و تحقیقی است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ثبت احوال را مسئول جمع آوری و ثبت اطلاعات و وقایع حیاتی دانست و افزود: دستگاه‌های مرتبط باید از این آمارها در حوزه وظایف خود استفاده کنند. وی تاکید کرد: جلسات باید خروجی مناسب داشته باشد و در این راه حتما مشارکت نهادهای مدنی مورد توجه قرار گیرد.